X

EpicBox - Fotobudka

Zaprojektowaliśmy i skonstruowaliśmy nowoczesną budkę fotograficzną. Naszym głównym celem było stworzenie urządzenia, które będzie oferować jednocześnie możliwość dowolnej personalizacji wydruku i wyglądu budki, wysoką jakość zdjęć, a także prostotę w obsłudze.

Obudowę zaprojektowaliśmy tak, by możliwe było użycie fotobudki jako całości, a także ustawienie górnej części na niezależnej podstawie, co pozwala ją dobrze dopasować do miejsca, w którym ma działać. Do konstrukcji wykorzystaliśmy interfejs dotykowy, co znacząco ułatwią obsługę urządzenia przez użytkownika. EpicBox jest także wyposażony w profesjonalną lustrzankę i lampę błyskową, które gwarantują odpowiednie oświetlenie i wysoką jakość zdjęć. Możliwy jest także wybór dowolnego formatu wydruku i opcji kolorystycznej.

EpicBox, który jest efektem naszej pracy, może stanowić interesującą atrakcję na dowolnej imprezie lub evencie promocyjnym lub firmowym. Jesteśmy w stanie w pełni dostosować jego wygląd, przygotować wyjątkowe tło do zdjęć, dostarczyć zabawne gadżety, a także zaprogramować urządzenie tak, by wydruk zdjęć zawierał logo lub informacje dostarczone przez organizatora.

Wśród interesujących funkcji EpicBoxa jest także możliwość nagrywania filmów i następnie udostępnianie ich znajomym lub poprzez stronę internetową. Nasze urządzenie jest także w stanie tworzyć gif-y z wykonanych zdjęć. Z każdej imprezy możemy także przygotować video poklatkowe, które jest niezwykłą pamiątką z dobrej zabawy.

Przygotowaliśmy także pełną identyfikację wizualną i witrynę dla Epic Boxa, która służy także jako miejsce agregujące zdjęcia z imprez w postaci łatwo dostępnych, obszernych galerii, które można w łatwy sposób udostępnić wszystkim gościom i innym znajomym.

Chcesz wynająć EpicBox na swoją imprezę? Skontaktuj się z nami!