X

Canon Polska

Odpowiadamy za wprowadzenie, strategię komunikacji i kompleksową realizację działań ePR marki w social media. Dostarczamy porad dotyczących strategii w poszczególnych kanałach, a także cyklicznych podsumowań dla całej branży fotograficznej.

Na Facebooku i YouTube publikujemy najbardziej interesujące treści ze świata fotografii i stymulujemy aktywność fotografów-amatorów. Doceniając ich twórczą pasję, budujemy zainteresowanie produktami i usługami Canon Polska.

22 000 fanów pozyskaliśmy od początku komunikacji marki na Facebooku

Uruchomiliśmy profil na Twitterze dedykowany profesjonalnym użytkownikom i fotografom. Dostarczamy im inspirujących treści i szczegółowych informacji o produktach i usługach marki w segmencie sprzętu filmowego, biurowego i zaawansowanych aparatów fotograficznych.

Jesteśmy także odpowiedzialni za przygotowanie i prowadzenie kampanii reklamowych dla marki w wyszukiwarce Google i w serwisie Facebook. Efekt naszych działań poddawany jest dokładnej analizie – w oparciu o narzędzia monitorujące śledzimy trendy i dostosowujemy do nich komunikację.