X
Sklep kolarski w Warszawie

iVelo / Warszawa

Zdecydowanie najładniejszy sklep kolarski w Warszawie. Znajduje się przy ulicy Emilii Plater 10 lokal 2 w samym centrum Warszawy. To jeden z moich ulubionych sklepów z rowerowymi cudami. Można znaleźć tu wyjątkowy towar, niespotykany nigdzie indziej w kraju. Ciekawy dobór marek sprawi, że każdy fan dwóch kółek znajdzie tutaj coś dla siebie. Do niedawna sklep zlokalizowany był w Konstancinie, ale adres w centrum Warszawy znacząco ułatwił wszystkim klientom zakupy i korzystanie z serwisu iVelo. Postanowiliśmy stworzyć wirtualny spacer od frontu budynku i ułatwić wszystkim zainteresowanym znalezienie lokalu.

Wejście do budynku, w którym znajduje się iVelo

W sklepie iVelo

Dla iVelo przygotowaliśmy również inne projekty. Pomogliśmy im wystartować ze sprzedażą na Allegro tworząc szablony dla ich ofert i opublikowaliśmy dziesiątki aukcji.

Brompton na Allegro iVelo na Allegro

Odwiedziliśmy fabrykę rowerów Brompton w Londynie, z czego spontanicznie powstało krótkie video. Rowery Brompton nie są produkowane w Chinach:)

Przygotowaliśmy content do publikacji w portalach społecznościowych. Brompton GIF Brompton w taksówce Brompton idealny do domu Brompton idealny do pracy

Na stronie facbookowej iVelo umieściliśmy zakładkę z wirtualnym spacerem po sklepie.

Facebook app iVelo