X
Pasterzewo domki na Mazurach

Widokowo

Mazury to coraz popularniejszy kierunek turystyczny. To nie dziwi, bo widoki są tutaj przepiękne (stąd zresztą nazwa) i natura zaskakuje na każdym kroku. Wystarczy się nieco rozejrzeć i wyłączyć w głowie hałas miasta. Widokowo to kameralny kompleks trzech domków z bala, sauna, wiata na biesiady (z grillem i wędzarnią), plac zabaw dla dzieci i plaża z prywatnym pomostem. Na miejscu do dyspozycji gości są jeszcze deski SUP i rower wodny. Na terenie ośrodka jest również sieć Wi-Fi.

W ramach projektu przygotowaliśmy kompleksową sesję zdjęciową. Jeden z domków i sauna zostały sfotografowane sferycznie i trafiły do Google. Zdjęcia statyczne trafiły wybiórczo na stronę internetową i do przygotowania materiałów promocyjnych.

Założyliśmy również wizytówkę w Google Moja Firma, która została zautoryzowana i odpowiednio wypełniona, to z kolei przełożyło się na prawie dwa tysiące wyszukiwań za ostatnie 3 miesiące. Jak na pozycję w mapach i wyszukiwarce, która dopiero się pojawiła to naprawdę niezły wynik.

Domek Premium

Sauna

Plac zabaw i wiata


Ulotka

Zdjęcia statyczne-galeria

Widokowo

Polecamy Widokowo na wypoczynek z dala od zgiełku metropolii.