X
Front Baru Kotwica

Bar Kotwica

Bar Kotwica w Mikołajkach to rewelacyjna nowo otwarta restauracja. Wiem, że właściciel i zarazem szef kuchni nie używa słowa restauracja gdyż twierdzi, że jest to na wyrost. My natomiast niejednokrotnie testowaliśmy kuchnię Baru Kotwica i jakością serwowanych dań przebijają nie jedną posh restaurację ze stolicy. Szefem kuchni jest Roman Przybyłowski, który chętnie opowie Wam więcej o potrawach, które mają w menu. Steki w ich wydaniu to majstersztyk! Jeżeli będziecie w Mikołajkach to koniecznie zajrzyjcie tam na ucztę. Poza pysznym jedzeniem znajdziecie tutaj również nocleg i salę bilardową. Projekt spaceru składa się zaledwie z czterech punktów sferycznych, ale będziemy w miarę rozwoju Kotwicy dodawać kolejne sfery. Pokoje również zostały sfotografowane, ale nie znajdziecie ich w tej 'ścieżce'.

Zajrzyj do Baru Kotwica

Bar Kotwica wnętrze, wykonane przez The Next Step, Aleks Grynis Bar Kotwica, The Next Step, Aleks Grynis Bar Kotwica, The Next Step, Aleks Grynis Burger Bar Kotwica, The Next Step, Aleks Grynis

Przygotowaliśmy wizytówkę w Google Moja Firma i poprawiliśmy widoczność Kotwicy na mapach i w wyszukiwarce.

Bar Kotwica  na mapach Google The Next Step, Aleks Grynis

Teraz czas na statystyki. Wizytówka powstała pod koniec czerwca, więc nie było czasu na rozpędzenie się jej widoczności. Jednak jak sami widzicie to najlepsza inwestycja w widoczność w sieci. Miesiąc wystarczył na wygenerowanie poniższych statystyk bez żadnych dodatkowych promocji.

Bar Kotwica statystyki Google The Next Step, Aleks Grynis Bar Kotwica statystyki Google Street View The Next Step