X

Adventure Sports Royal Wilanów

ADVENTURE SPORTS to marka, która powstała z pasji i doświadczeń jej założycieli, właścicieli firmy PM Sport. Formuła sieci opiera się na strategicznym partnerstwie z topowymi markami z branży narciarskiej i outdoorowej. Sklep Adventure Sports w nowo powstałym budynku biurowo-usługowym Royal Wilanów to niesamowita gratka dla obiektywu i fotografa. Budynek został zaprojektowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. W sklepie możecie znaleźć takie marki jak:POC, Helly Hansen, Peak Performance, Rossignol, Sail Racing, Kjus, Lange i Rip Curl. Sklep nie posiadał wizytówki w Google, więc zaczęliśmy od podstaw - przygotowaliśmy i zautoryzowaliśmy lokalizację w Google, wykonaliśmy spacer wirtualny i zdjęcia na potrzeby wizytówki w Google. Szybko udało umieścić się go na mapach Google i w rozszerzonych wynikach wyszukiwania Google.

Zajrzyj do sklepu Adventure Sports w Royal Wilanów

Ponieważ wcześniej nie mieli wizytówki w Google bardzo ciekawie wyglądają statystyki. Całkowicie darmowy ruch z Google i Google Maps. Przygotowania wizytówki w Google to najlepiej zainwestowane pieniądze w widoczność marki w sieci.

Dodatkowo wykonaliśmy kilka zdjęć ze sklepu na potrzeby profilu Google Moja Firma.

Adventure Sports Royal Wilanów

Na potrzeby strony na Facebooku przygotowaliśmy aplikację, dzięki której można zajrzeć do sklepu bezpośrednio z fanpejdża Adventure Sports.

Zobacz Adventure Sports w Royal Wilanów na mapach Google Adventure Sports Wilanów w Google Maps.

Zobacz Adventure Sports w wynikach wyszukiwarki Google Adventure Sports w wyszukiwarce Google.