X
Nowa kabina Scania S500

Scania S500

Nowa generacja kabiny Serii S500 marki Scania doczekała się naszej interaktywnej realizacji 360° i VR. Scania Polska zleciła nam przygotowanie wizualizacji wnętrza nowej kabiny i stworzenie dedykowanej strony, dzięki której będzie można zajrzeć do wnętrza nowej ciężarówki. Strona miała działać zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach stacjonarnych, laptopach. Jeżeli dysponujecie goglami do VR (Samsung Gear VR lub Google Cardboard) to zajrzyjcie do wnętrza kabiny w wirtualnej rzeczywistości.

"Jesteście ciekawi jak bardzo zmieniła się Scania w środku? Gorąco zachęcamy do odwiedzin najnowszej panoramy 360° z kabiny S500. Można ją obejrzeć “oczami kierowcy”, “oczami pasażera”, z miejsca sypialnego i jest jeszcze wiele innych ciekawych opcji! Zapraszamy do oglądania."

www.scanias500panorama.pl

Scania S500

Interaktywna strona zbudowana na bazie zdjęć 360° jakie wykonaliśmy w siedzibie firmy w Nadarzynie. Możecie zobaczyć jak wyglądają schowki, które można otwierać i zamykać.


Video ze zdjęć 360

Zdjęcia 360° można również animować do pliku wideo. Można to zrobić w ten sposób, że użytkownik może obracać obrazem (odtwarzacz YouTube, Vimeo) lub tak jak w tym przypadku pokierować kamerą i zabrać użytkownika na wycieczkę po wnętrzu kabiny S500.

Scania S500 360° HD from The Next Step on Vimeo.