X
Wirtualny salon Primavera Furniture

Primavera Furniture

Wirtualny salon

Primavera Furniture to polski producent wysokiej klasy mebli tapicerowanych, stylowych sof, foteli, krzeseł oraz ekskluzywnych mebli ogrodowych. Firma jest wiodącym producentem eksportującym meble na światowe rynki. W Polsce posiadają salony w Gdańsku, Warszawie oraz showroom w fabryce, która mieści się w Barczewskim Dworze (warmińsko-mazurskie). W ciągu roku kilkakrotnie biorą udział w międzynarodowych targach meblowych. Współpracę rozpoczęliśmy od przygotowania Google Street View i profili Google Moja Firma.

Po zamieszczaniu panoram na facebooku, które promowały poszczególne sofy okazało się, że odbiór postów zyskał dużo większe zainteresowanie i przełożył się na sprzedaż. Dlatego też w ciągu kilku tygodni od realizacji spacerów klient zdecydował się na stworzenie wirtualnego showroomu, opartego na zdjęciach 360°. To zupełnie unikalna realizacja, na pewno jesteśmy z tym pierwsi.

Film prezentujący wirtualny salon

PrimaveraFurniture360

Wirtualny salon Primavera Furniture

primaverafurniture360.shop

Zdjęcia 360° to dziś najbardziej wciągające treści w internetowym świecie. Wykorzystaliśmy je ,aby zaoferować klientom poszukującym wymarzonej sofy, fotela, stolika lub innego elementu wystroju wnętrza. Dajemy możliwość zapoznania się z ofertą z przed ekranu we własnym domu, podczas podróży. Poszukiwanie wymarzonej sofy czy fotela to czasami wielka wyprawa, szukanie mebli trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Jeżdżenie po salonach, centrach handlowych jest uciążliwe i zajmuje cały dzień. To wszystko nie gwarantuje, że znajdziemy to czego szukaliśmy. Dzięki wirtualnemu salonowi firma Primavera Furniture ma możliwość zaprezentowania stylu mebli jaki oferuje. Dzięki temu dociera do swojego klienta docelowego, jednocześnie klient zanim odwiedzi salon będzie orientował się w ofercie i cenach. Kolejnym krokiem może być wtedy wizyta w salonie lub zamówienie danego produktu online. Nieważne czy będzie to ekran telefonu, tablet, laptop czy komputer stacjonarny. Na wszystkich urządzeniach spacer po salonie świetnie działa.

Jak to działa?

Obecnie możecie z łatwością obejrzeć wszystkie meble prezentowane w salonie w Warszawie. Kiedy znajdziecie interesujący Was produkt wybierając 'i" uzyskacie wszystkie informacje o danym produkcie. karty produktów Bezpośrednio z produktu możecie wysłać zapytanie, zamówić bezpłatne próbki tkanin danego modelu. Próbki w wybranej kolorystyce zostaną wysłane do Was pocztą na podany adres w ciągu dwóch dni roboczych. Możecie również przejść bezpośrednio do sklepu on-line Primavera Furniture. Bezpośrednio z witryny możecie wyznaczyć trasę dojazdu, odwiedzić stronę na facebooku oraz ich profil na instragramie. Dzięki wbudowanym sensorom w telefonach i tabletach mamy również możliwość obracana się wraz z obrazem co sprawia, że rozglądanie się po sklepie nabierze bardziej interaktywnego wymiaru. Jest to możliwe dzięki żyroskopom (w skrócie gyro), które dostarczają kolejny wymiar danych akcelerometrowi. Akcelerometr pozwala wykryć położenie urządzenia, dzięki czemu istnieje możliwość automatycznego dostosowania orientacji wyświetlanego na ekranie obrazu. Żyroskop pozwala dodatkowo śledzić ułożenie urządzenia względem osi X, Y i Z, dzięki czemu możliwe jest sterowanie rozmaitymi funkcjami przez poruszanie nim.

Primavera Furniture