X
Wirtualny spacer po restauracji Flaming & Co.

Flaming & Co.

Flaming & Co. to restauracja z przytulnym wnętrzem i pięknym ogrodem w centrum Warszawy, który o odpowiedniej porze roku przywita was cudownymi hortensjami. Podczas tej sesji ogrodu nie fotografowaliśmy i plan jest taki, aby dodać go przy następnej sesji zdjęciowej. Na wejściu do restauracji wita nas kwiaciarnia, która dodaje niepowtarzalnego charakteru i uroku.

Ponieważ restauracja jest bardzo popularna musieliśmy zaplanować sesję na wczesne godziny poranne, a i tak pierwsi goście zaczęli pojawiać się od samego rana. Śniadania we Flamingu to raj dla podniebienia, więc jeżeli będziecie w stolicy to polecam serdecznie ten adres -> Chopina 5!.

Zajrzyjmy teraz do środka gdzie oprócz kwiaciarni znajdziecie też sekcję delikatesów, a w niej niepowtarzalne wędliny, sery, oliwy i wina.

Poza restauracją w Warszawie Flaming & Co. prowadzi również kawiarnię w Sopocie tuż obok najdłuższego molo nad Morzem Bałtyckim.

Dla kwiaciarni Flaming & Co., która mieści się w restauracji stworzyliśmy oddzielną wizytówkę w Google, dzięki czemu pozyskujemy więcej klientów zainteresowanych zakupem kwiatów i wyróżniliśmy Flaming & Co. w kategorii 'kwiaciarnia' w Google Maps.

Ponieważ Flaming & Co. nie miał właściwie przygotowanych profili Google Moja Firma stworzyliśmy i autoryzowaliśmy je w ekspresowym tempie. Dziś dzięki temu klienci łatwiej znajdują drogę do restauracji i mogą szybciej pozyskać interesujące ich informacje.

statystyki dla restauracji flaming & co. Statystyki wyświetleń zdjęć 360°, które składają się na wirtualny spacer w Google Street View są więcej niż imponujące. Zobaczcie sami (niecałe dwa miesiące): wyniki dla wirtualnego spaceru w google dla flaming & co.

Dodatki/Extrasy

Poza zdjęciami do Google Street View mamy jeszcze kilka zdjęć statycznych na potrzeby wizytówki w Google i zdjęcia 360° pod facebooka:

+ kilka zdjęć statycznych:

Flaming & Co.